nl.* info
archief nl-admin 2004

[ algemeen | posten | charters | faq's | misbruik | aanmaken | archief | adressen ]

archief nl-admin 2004


From: a3
Date: Mon, 5 Jan 2004 19:46:17 GMT
Message-ID: <Hr1895.ILn@news.a3.xs4all.nl>
[ADMIN] Wijziging moderator nl.erotiek.overig


From: nl-admin
Date: Tue, 13 Jan 2004 03:04:17 GMT
Message-ID: <HrEr75.2AD@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwe nieuwsgroep nl.comp.hacken aangemaakt


From: nl-admin
Date: Mon, 9 Feb 2004 03:04:17 GMT
Message-ID: <Hssr76.8Kt@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwe nieuwsgroep nl.hobby.thuisbioscoop aangemaakt

From:nl-admin
Date: Fri, 12 Mar 2004 03:04:28 GMT
Message-ID: <HuG0JH.Hr9@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwsgroep nl.verzekeringen opgeheven


From: nl-admin
Date: Fri, 12 Mar 2004 03:04:56 GMT
Message-ID: <HuG0K9 .hu0@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwsgroep nl.beurs opgeheven


From: nl-admin
Date: Fri, 12 Mar 2004 03:05:31 GMT
Message-ID: <HuG0L7.Hz9@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwsgroep nl.belastingen opgeheven


From: nl-admin
Date: Wed, 17 Mar 2004 03:04:15 GMT
Message-ID: <Hup9v3.33q@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwe nieuwsgroep nl.land.ierland aangemaakt


From: nl-admin
Date: Fri, 19 Mar 2004 15:19:09 GMT
Message-ID: <Hutx7x.7BG@news.a3.xs4all.nl>
Nieuw charter nl.uitkeringen


From: Erik Hensema <usenet@smac.hensema.net>
Date: Sat, 20 Mar 2004 16:17:42 +0000 (UTC)
Message-ID: <slrnc5orl4.3ao.usenet@bender.home.hensema.net>
Tijdelijke nieuwsgroup nl.actueel.prinses-juliana aangemaakt


From: nl-admin
Date: Mon, 29 Mar 2004 02:04:18 GMT
Message-ID: <HvBF37.IIL@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwe nieuwsgroep nl.comp.dvd-branden aangemaakt


From: nl-admin
Date: Tue, 6 Apr 2004 02:04:16 GMT
Message-ID: <Hvq8F4.4ys@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwe nieuwsgroep nl.huishouden.budget aangemaakt


From: nl-admin
Date: Tue, 27 Apr 2004 02:04:16 GMT
Message-ID: <Hwt4F4.IH6@news.a3.xs4all.nl>
Nieuwsgroep nl.actueel.prinses-juliana opgeheven

From: nl-admin <nl-admin@nic.surfnet.nl>
Date: Wed, 10 Nov 2004 22:49:09 +0000 (UTC)
Message-ID: <slrncp56n5.6vb.usenet@bender.home.hensema.net>
Tijdelijke nieuwsgroep nl.actueel.terrorisme aangemaakt


From: nl-admin
Date: Mon, 15 Nov 2004 03:04:14 GMT
Message-ID: <I779v2.JAr@news.a3.xs4all.nl>
Tijdelijke nieuwsgroep nl.actueel.sinterklaas aangemaakt


From: Erik Hensema <usenet@smac.hensema.net>
Date: Wed, 22 Dec 2004 11:02:33 +0000 (UTC)
Message-ID: <slrncsil29.442.usenet@bender.home.hensema.net>
Opheffing nl- charters@nic.surfnet.nl